0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Орвел Линфорд Апстрактна Геометриска Област Килим, Сив Јаглен, 4'6'

Орвел Линфорд Апстрактна Геометриска Област Килим, Сив Јаглен, 4'6'

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат.

Параметри на производот

Слична стока