0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ролердог Голем Ролери Од Нерѓосувачки Челик Со Капка По Капка

Ролердог Голем Ролери Од Нерѓосувачки Челик Со Капка По Капка

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Ролердог Голема 12 Нерѓосувачки Челик Хот Дог Ролери Машина Со Капка По Капка Ролери Голема 12 Нерѓосувачки Челик Хот Дог Ролери Со Капка По Капка : комерцијален квалитет нерѓосувачки челик изградба. Нелепливите ролки ротираат 360 степени за рамномерно готвење. Индикаторско светло за да знаете кога ролерите се загреваат. Двојни контроли на температурата : гответе виршли на предните ролки на повисока температура додека ги загревате виршлите на задните ролки. Користи било која големина топли кучиња од франки сите на патот до стадионот кучиња. Готви разновидна храна, вклучувајќи франки, колбаси, жешки врски, па дури и колбаси за појадок. Отстранлив и лесен за чистење сад за капе од нерѓосувачки челик. Гумени стапала отпорни на лизгање за употреба на маса. Едноставна контролна табла ги контролира поставките за топлина и прекинувачот за вклучување/исклучување. Вграден осигурувач за безбедност. Максимален капацитет : 12 (4 реда од 3). Димензија на скара : 13 "Л х 23" В х 15 "х. димензија На Фиоката : 17-3/4" Л х 11 " В.Моќност : 750 вати. Напон : 110v/60 Hz. Гаранција : 1 година. СЕ одобрени. Ролери Куче Хот Дог Ролери; RDB12 SS. Нерѓосувачки челик капе послужавник. Прирачник за сопственикот.

Параметри на производот

Слична стока