0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Мармонт Хил Синиот Океан Платно Ѕид Уметност

Мармонт Хил Синиот Океан Платно Ѕид Уметност

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Овој екстравагантен сликарски принт го покажува златниот брег во светол ветровит ден. Со избалансирани тонови на тиркизна боја и глетка на едрилица во далечината, овој принт ќе ја донесе суштината на плажата во вашиот дом. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Ликовна уметност платно печатење Од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Професионално раката се протегала. Галерија завиткана во одржливо дрво што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Слична стока