0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Qepwsc Шминка Четка За Веѓи Четка За Нос Сенка За Очи Четка За Убавина Шминка За Шминка Алатка За Четка За Четка За Четка

Qepwsc Шминка Четка За Веѓи Четка За Нос Сенка За Очи Четка За Убавина Шминка За Шминка Алатка За Четка За Четка За Четка

DEN 207.84
Залиха

Пристапност

Четка за веѓи четка за нос сенка за очи четка за убавина шминка за шминкакарактеристика : постојат многу видови четки за шминка, кои можат да се користат за секојдневна шминка и може да се комбинираат според личните навики за шминкање. Но, 6 четки се потребната основна конфигурација : четка за пудра, четка за коректор, четка за руменило, четка за сенки за очи, четка за веѓи и четка за пудра за усни : четканиот прав има свиленкаста текстура, а површината на шминката е почиста и последна четка за коректор : фината глава на четката може да се четка до тешко достапни места, а ефектот на коректорот е порамномерен И природен четка За руменило : Четка надвор руменило со природна искривување, мешање сенки и совршено истакнување на контурите на лицето четка за сенки : широк спектар. Треба да подготвите четки за сенки за очи со различни големини за да одговараат на различни методи за контурирање на очите.Четка за усни : Прецизно нацртајте ја формата на усните, направете ги усните пополни и порамномерни и подолготрајни.Четка за основање : Се Користи за нанесување течна основа, барањата за четки и течна основа се релативно високи четка за лице : карактеристично е што главата на четката е 45°, големината е слична на четката за руменило, а влакната се подебели.Пластична рачка за четка : издржлива, без деформација, без избледувањевисок квалитет, неиритирачка густа синтетичка коса, висока густина, фина и мека текстура. Се додека ги имате овие четки за шминка, Можете да креирате Големина На шминка за очи : 20,5*12,5 См Содржина На Пакетот : 10 х четка За шминка Гаранција По Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа.

Параметри на производот

Слична стока