0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Аванти 0. Ку. Фт. Микробранова Плоча Од Нерѓосувачки Челик

Аванти 0. Ку. Фт. Микробранова Плоча Од Нерѓосувачки Челик

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

Аванти 0,7 Кубни Стапки Микробранова Печка Зачувај контра простор со оваа компактна микробранова печка од 0,7 кубни стапки Од Аванти. Совршена микробранова печка за студентски дом, човечка пештера, канцеларија, студиски стан, Р.в., мал дом, соба за изнајмување, стан, куќа за одмор или каде било каде што треба брзо да готвите храна. Оваа мала микробранова печка содржи 700 W моќност за готвење, електронска контролна табла, програми за готвење со еден допир и грамофон со стаклен послужавник сето тоа во неговиот компактен отпечаток што совршено се вклопува на работната површина. Капацитет( Волумен) : 0,7 кубни стапки; Дијаметар На Грамофонот : 12"; Боја(И) : Нерѓосувачки Челик/Црна; Ширина : 17,75".Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0% Пост-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Пред-Потрошувачка Рециклирана Содржина Проценти : 0% Капацитет На Микробранови Печки : 700 Тежина : 10.25"Длабочина : 12.5"Ширина : 17.75"Боја(И) : Нерѓосувачки Челик/Црно Грамофон Дијаметар : 12"Внатрешен Волумен Капацитет : 0.7 cu ft Global Тип На Производ : Микробранови Печкипроизводители Ограничена Едногодишна Гаранција. 700 Вати Моќ За Готвење. 6 Програми За Готвење Со Еден Допир. Брзина Одмрзнување. Детска Безбедносна Брава. 1-Година Ограничена Гаранција.

Параметри на производот

Слична стока