0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ступел Индустрии Рустикална Фарма Гроздобер Бак Полн Со Јајца, 20, Дизајн На Тања Содерман

Ступел Индустрии Рустикална Фарма Гроздобер Бак Полн Со Јајца, 20, Дизајн На Тања Содерман

DEN 1199.84
Залиха

Пристапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со сива рамка од дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Уметничкото Дело Се Однесува На : Скала; Часовник; Артефакт; Рустикален; Јајца; Појадок; Земја; Фарма; Старо Училиште;. Дизајн На Тања Содерман.

Параметри на производот

Слична стока