0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Клипкликови топчести пенкала избрани бои за мастило

Клипкликови топчести пенкала избрани бои за мастило

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Вкупно 8 хемиски пенкала. Секое пакување ги вклучува овие бои на мастило : Аква, Сина, Виолетова, Црна, Розова, Црвена, Златна и Вар Зелена. Се повлекува со туркање страничен клип; Вклучете мастило со туркање на врвот На Клиповите на пенкалото 8 хемиски пенкала избрани бои за мастило.

Параметри на производот

Слична стока