0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Харизма во. Д во. В во. Ч Бајпас Без Рамка Врата За Туширање Во Четкан Никел Со Подлога За Бисквити Од Лево Одвод

Харизма во. Д во. В во. Ч Бајпас Без Рамка Врата За Туширање Во Четкан Никел Со Подлога За Бисквити Од Лево Одвод

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Овој комплет за туширање со Соништа нуди совршено решение за ремоделирање на бања или проект за конверзија од када до туш со бајпас без харизма и Координативна база за туширање Со Тенка Линија. ХАРИЗМАТА нема дизајн на ѕиден профил за уникатна комбинација на лизгачка врата за туширање и убавината на стаклото без рамка. Двете врати без рамка без напор се лизгаат низ совршено дизајнирани шини, обезбедувајќи можност за влез во просторот за туширање од двете страни. Тенката база за туширање ја комплетира сликата со модерен дизајн со низок профил. Комплет Вклучува : Харизма Бајпас Врата И База; Хардвер : Четкани Никел; База : Бисквит, Лево Мозоци (види технички цртеж за точната локација мозоци). Комплет Големина : 34 во. Д х 60 во. В х 78 3/4 во. Ч; отворање На Прошетка : 24 3/4 - 28 3/4 во. Горните и долните водичи може да се исечат до 4 инчи. за прилагодување на ширината; ВНИМАНИЕ! Овој модел нема прилагодување за нерамни (нерамни) ѕидови.

Параметри на производот

Слична стока