0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хантер Фанови - Мелбурн Таванот Вентилатор СО LED Светлината Комплет И Рачни

Хантер Фанови - Мелбурн Таванот Вентилатор СО LED Светлината Комплет И Рачни

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Монтери Избор систем за монтирање со три позиции овозможува стандардно, ниско или аголно монтирање Номинално За внатрешни простори САМО ЛЕД светлосен комплет за помала потрошувачка на енергија, посветла излезна светлина и подолг животен век од традиционалните светилки, Вклучува 1 24w енергетски ефикасни, LED светилки за да ви дадат контрола на амбиентот во вашиот простор оптимизиран за да се обезбеди идеално движење на воздухот и врвните перформанси Вклучуваат Рачен Далечински Управувач за лесно прилагодување на брзината и осветлувањето од каде било во просторијата вклучува 2" и 3" надолни прачки за да се обезбеди соодветно растојание од таванот и да се оптимизира Движењето На Воздухот на претпочитаната висина НА сечилото, вклучени се 3 сечила од цимет.

Параметри на производот

Слична стока