0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Продин Класик Мартини Зема, Met, Металик

Продин Класик Мартини Зема, Met, Металик

DEN 319.84
Залиха

Пристапност

Класичен мартини зема-служат совршен мартини со овие исклучителни и забава од нерѓосувачки челик мартини зема. Класичен мартини зема. Висококвалитетни шахти од нерѓосувачки челик. Забавните дизајни додаваат прскање на секој Коктел. Сет од шест зема. Прави одличен подарок.

Параметри на производот

Слична стока