0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Флорида Тамзен Апстракт Бушава Област Килим, Крем Сива, 5'3 7'6

Флорида Тамзен Апстракт Бушава Област Килим, Крем Сива, 5'3 7'6

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Елегантно дизајниран, секој килим обезбедува удобност и луксуз за да го надополни вашиот стил. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Големина : 5 ' 3 "х 7 '6". Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Извајаниот високо-низок куп ги нагласува деталните дизајни на лозата дамаск за богата текстурална димензија.Колекција На Тепих. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Висина на купот : 1.

Параметри на производот

Слична стока