0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Возрасни Мажи 70 Ти Фанки Жолта Смокинг Костим

Возрасни Мажи 70 Ти Фанки Жолта Смокинг Костим

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Возрасни Мажи 70 Ти Фанки Жолт Смокинг Костим-Рок Партијата!. Овој костим вклучува Фанки Жолта смокинг јакна со вметнување кошула, машна, капа и панталони. Не вклучува чевли. Достапно во стандардна големина. 70 Фанки Пастелни Возрасни Ноќта На Вештерките Смокинг Костим : Вклучува шапка, вратоврска, дики, камербунд, јакна и панталони. Содржина на ткаенина : мешавина од поли-памук. Инструкции за нега : чистете само со топла вода. Возрасни Мажи. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Параметри на производот

Слична стока