0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Ппс Серија 2. Комплет За Систем За Чаши за прскање, 26028, Микро, Микрон Филтер, комплет

Ппс Серија 2. Комплет За Систем За Чаши за прскање, 26028, Микро, Микрон Филтер, комплет

DEN 719.84
Залиха

Пристапност

3м Ппс Серија 2.0 Спреј Чаша Систем е нашата следна генерација, највисоки перформанси за еднократна употреба спреј чаша систем за мешање/мерење, филтрирање, прскање во која било насока (360° ротација на прскање) и заштита на премази кои не се користат. Секој комплет за капаци и облоги содржи 50 капаци за еднократна употреба со интегрирани јаки и филтри со целосен дијаметар, 50 облоги за еднократна употреба, 1 тврда чаша за повеќекратна употреба и 32 приклучоци за запечатување. 3м Ппс Серија 2.0 Спреј Чаша Систем Комплет, 26028, Микро (3 fl oz, 90 m L), 200 Микрон Филтер, 1 комплет по случај.

Параметри на производот

Слична стока