0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Н2О Сплотени Мушка Комплет-Слатка Третира

Н2О Сплотени Мушка Комплет-Слатка Третира

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Перлер Х2О користи вода за да ги спои мониста заедно, не е потребна топлина или железо! Ставете ја чистата штипка на врвот на моделите што лесно се следат, испрскајте со вода и тоа е тоа! Овој пакет од 10х7х1, 75 инчи содржи 700 монистра, две послужавници за монистра, картички со шема, едно шише со спреј и пинцета. Во согласност СО АСТМ Д 4236. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Се препорачува за возраст од 4 и повеќе години. Увезени. Н2О Споени Мушка Комплет-Слатка Третира.

Параметри на производот

Слична стока