0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Викерман 18.5 Церизе - Бели Шарени Бран Бонбони Божиќ Украс

Викерман 18.5 Церизе - Бели Шарени Бран Бонбони Божиќ Украс

DEN 175.20
Залиха

Пристапност

Викерман 18.5 " Цериз - Бели Шарени Бран Бонбони Божиќ Украс. Овој завиткан украс во форма на бонбони прави празничен додаток во вашата колекција на празнични украси. Овој украс се одликува со бонбони завршница со сјај акцентирани брановидни ленти. Украсот е изработен од пластика отпорна на кршење и доаѓа со јамка за лесно закачување. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјајот Нагласи. Јамка за лесно виси. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Параметри на производот

Слична стока