0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Вудленд, 18 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Вудленд, 18 Месеци

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5pk, Woodland е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Слична стока