0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
7-Во-Затворен Електричен Скара Фритеза За Воздух Голем Капацитет Со Воздух Остри Дехидрирани Печени Печени Бролни Циклонски Скара Технологија Countertop Скара

7-Во-Затворен Електричен Скара Фритеза За Воздух Голем Капацитет Со Воздух Остри Дехидрирани Печени Печени Бролни Циклонски

DEN 1264.00
Залиха

Пристапност

Карактеристики 7-во - 1 Функционалност : Еквивалентно на внатрешна електрична скара со Паметен Систем за готвење. во) 12,6*8,7 инчи додатоци : решетки за скара x 1pcriscrisper кошница x 1pccooking тенџере x 1pcs двострана Четка1pcs 7-Во-1 Внатрешна Електрична Скара Фритеза За Воздух Голем Капацитет со Воздушно Свежо Печено Печено Печење Циклонска Скара Технологија На Скара.Решетки За скара/Површински Материјал : Материјал за алуминиумска легура : нерѓосувачки челик максимална Температура (Ѓ) 450°Фримарен Простор За Готвење (квадрат.Параметар на производотсертификација : CE, ETL, CBRating : 120,60 Hz Power : 1700wcontrol тип : копче4 паметни поставки за скара : Ниско, med, Здраво, Max3 Стандардни додатоци : решетки за скара,поостра корпа,готвење компир исклучен и подготвен ѕвонче.отстранлив штит за прскање за лесно чистење 3 Стандардни додатоци : решетки за скара,поостра корпа,Должина на поткор за готвење (ft.450°F Циклонска Технологија За Скара : Ставете ја храната Во Скара За Пржење На Воздух и комбинирајте Го брзото пржење на топол воздух на 450°, совршено згответе ја зготвената храна што ја сакате и печената текстура на јаглен од секоја страна.Оваа скара за пржење на воздух може да создаде повеќе можности што значи дека можете да готвите повеќе видови вкусни со рецептот. Печете ја вашата омилена храна на совршена храна, има 7 одлични функции за готвење : скара, Крцкав Воздух, Печете, Печете, Пржете, Пица и Дехидрирајте. Пржете крцкав со воздух до 75% помалку маснотии од длабокото пржење, направете ја храната посвежа, сочна, здрава и безбедна.Лесен Чад И Помалку Масло : уникатниот систем за контрола на чад прифаќа заштита од прскање, што може да го намали чадот во процесот на производство на храна.отстранлив штит за прскање за лесно чистењекарактеристики : контролен тип : копче4 паметни поставки за скара : Ниско,мед,Здраво, Маауто исклучено и подготвено ѕвонче.Проширување На Опциите За Готвење : ќе добиете 4 додатоци, 1 Чинија За Скара за печење на стекот, 1 Поостра Корпа за пржен помфрит,1 Тенџере За Готвење за Печење на целото пилешко или сушено овошје, 1 Двострана Четка за Чистење за чистење на скарата за пржење воздух.

Параметри на производот

Слична стока