0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дури Кариса Шеврон Цик-Цак Волна Површина Килим, Беж Слонова Коска, 6 '9'

Дури Кариса Шеврон Цик-Цак Волна Површина Килим, Беж Слонова Коска, 6 '9'

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Колекцијата Дури на современи килими со рамно ткаење е направена со употреба на 100% чиста волна и верна послушност кон традициите на локалните занаетчии Во Индија. Големина : 6 'х 9'. Боја : Беж/Слонова Коска.

Параметри на производот

Слична стока