0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Minecraft Уметност Активност Јајце Со Боички, Маркери, Листови За Боење и Налепници

Minecraft Уметност Активност Јајце Со Боички, Маркери, Листови За Боење и Налепници

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Сетот Јајца За Активности На Minecraft прави одлично полнење За Велигденска корпа или услуга за добра торба! Комплетот вклучува 6 маркери, 6 боички, 6 листови за боење и лист со налепници. Јајцето е со дијаметар од 5,5" висок х 3,54". Листовите за боење се 5,8" Hx 4.13 " W. има се што му треба на вашето дете за да го обои својот омилен лик и да украси со налепници од вашиот омилен лик. Овој Сет На Активности ќе ве ангажира детето и ќе ја поттикне нивната креативност. Откако ќе завршат, тие можат да го прикажат своето ремек-дело за сите да го видат! Можете исто така да ги чувате маркерите и боичките во јајцето откако ќе завршите со боење. Се препорачува за деца 3 и постари. Клучни Карактеристики • • Возрасен Опсег 3 години и нагоре * Комплетот Вклучува 1 Јајце За Складирање, 6 Маркери, 6 Боички, 6 Листови За Боење и 1 Лист За Налепници • Јајцето е со дијаметар од 5,5" х х 3,54" • Материјали : Пластика, Хартија, Восок.

Параметри на производот

Слична стока