0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дневник За Боење За Возрасни: Благодарност

Дневник За Боење За Возрасни: Благодарност

DEN 319.52
Залиха

Пристапност

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интерактивно списание за боење за возрасни за нивната медитативна моќ да го подобрат вашето искуство во дневникот и да помогнат во вашето патување на самооткривање и патот до среќата. Карактеристиките вклучуваат : - 80 малку двојни страници за пишување обезбедуваат многу простор за снимање на вашите мисли-40 страници за изразување за чкртање personal рефлексии, цитати, песни или скици - 40 славни професионални слики за боење за возрасни со различна тежина - висок квалитет 70# Хартијасекој предмет е достапен во различни теми за боење слики и широк обожавател на прекрасни корици. Дневник За Боење За Возрасни : Благодарност (Митски Илустрации, Виолетова Магла) (Мека).

Параметри на производот

Слична стока