0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Христијанска Уметност Подароци Женска Мода Библиска Покривка Бидете Мирни И Знајте Псалм 46: 10, Розова Роза Пеперутка Фау Кожа, Големи

Христијанска Уметност Подароци Женска Мода Библиска Покривка Бидете Мирни И Знајте Псалм 46: 10, Розова Роза Пеперутка Фау Кожа,

DEN 1.33
Залиха

Пристапност

Бидете Мирни И Знајте Капакот На Библијата Од Вештачка Кожа е украсен во чуден дизајн на пеперутка и е совршен начин да ја заштитите Вашата Библија од секојдневно абење. . Сивиот заден панел на капакот На Библијата од вештачка кожа е топлина со две вкусни пеперутки во средината на летот. Сивата вештачка кожа се обвиткува околу ' рбетот и се среќава со преден џеб во крем боја, украсен во класичен карт поштенски дизајн. Цветовите и пеперутките со сребрена фолија го нагласуваат магливиот цветен и скриптиран дизајн на букви во позадината на џебот на предниот лизгач. Насловот е сребрен фолиран и прикажан со задебелени букви lettering.Be уште и знаетепсалм 46 : 10. Сивиот заден панел има џеб за лизгање што може да се користи за чување лабави хартии, црковни билтени, па дури и тетратка. Лежечка рамна рачка на ' рбетот е конструирана од истата издржлива сива вештачка кожа како капакот и овозможува библискиот случај да се отвори целосно рамно за Да можете да ја отворите Вашата Библија целосно рамна Класичен карт поштенски дизајн. Сива вештачка кожа. Џеб за лизгање во крем боја со дизајн на пеперутка. Бидете мирни и знајте. Псалм 46 : 10. Топлина дебосиран дизајн. Дизајн и текст со сребрена фолија и топлина. Два надворешни џебови за лизгање. Две внатрешни пенкало петелки. Крст врежан патент повлече. Достапно во медиум. големи и екстра-големи. Погледнете на сликата рингишпил За Библијата Покрие Големината На Табелата.

Параметри на производот

Слична стока