0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нов UAC EV 0134PFXC C Испарувач Јадро -- Испарувач Плоча Перка

Нов UAC EV 0134PFXC C Испарувач Јадро -- Испарувач Плоча Перка

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Нов UAC EV 0134 PFXC A/C Јадрото На Испарувачот Користи Перка За Испарувачка Плоча. Сосема Ново! Внесете го типот на вашето возило во вашата гаража за да најдете совршено вклопување за вашето возило! Универзален климатик (UAC) производ, произведен Од Универзален Климатик (UAC). Дел Број : EV 0134 PFXC Дел Тип : Нов UAC EV 0134 PFXC A/C Јадрото На Испарувачот Користи Испарувач Плоча Перка. Висококвалитетен Нов UAC EV 0134 PFXC A/C Јадрото На Испарувачот Користи Перка За Испарувачка Плоча за автомобилска замена. UAC A/C Јадрото На Испарувачот Користи Перка ЗА Испарувачка Плоча EV 0134 PFXC.

Параметри на производот

Слична стока