0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Бебе Ајнштајн Пее & Струм Магија Допир Укулеле Дрвени Музички Бебе Играчка, Унисекс, возрасти месеци+

Бебе Ајнштајн Пее & Струм Магија Допир Укулеле Дрвени Музички Бебе Играчка, Унисекс, возрасти месеци+

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Бебето може да испушта музички островски звуци со волшебниот допир на прстот со Бебето Ајнштајн Пејте И Струм Магичен Допир Укулеле. Пуштете класични популарни мелодии со 6 поставени мелодии со допирање на синото Ајнштајн копче. Бебето може да создава и песни со четири различни гласови, вклучувајќи укулеле, бањо, Крава или Патка. Совршена за бебиња и мали деца 6 месеци и повеќе, оваа дрвена музичка играчка помага да се воведе причина и последица и да се поттикне развојот на моторните вештини, истовремено дозволувајќи му на вашето дете да ја открие магијата на музиката. Бебињата можат да експериментираат со музичко создавање на оваа дрвена играчка укулеле. Лесна За активирање Магична Технологија На Допир Со 6 популарни мелодии. Карактеристики 2 инструменти (укулеле, бањо) & 2 животински гласови (крава, патка). Воведува причина и последица. Возраст 6-36 месеци.

Параметри на производот

Слична стока