0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шимано Риболов Шимано Риболов Камо Капа-Црна, Една Големина Најмногу одговара [AHATRTFCAMOBL]

Шимано Риболов Шимано Риболов Камо Капа-Црна, Една Големина Најмногу одговара [AHATRTFCAMOBL]

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Капачето за Риболов На Шимано Е инстант класика! Оваа капа за камионџии содржи две опции На Камото За Риболов На Реалтри Со логото На Шимано извезено во контрастни бои преку долниот лев преден панел. Двојно плетените предни панели, удобните мрежести задни панели, претходно закривениот визир и затворањето со враќање помагаат да се заврши оваа стилска капа за камионџии. Класичен камионџија капа. Две опции На Моделот На Камо За Риболов На Реалтри. Прилагодливо затворање на враќање.

Параметри на производот

Слична стока