0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Нурисон Елвуд Геометриски Површина Килим, 5.25 '7.92', Реследник Раб Заврши, Мека Рака Се Чувствуваат

Нурисон Елвуд Геометриски Површина Килим, 5.25 '7.92', Реследник Раб Заврши, Мека Рака Се Чувствуваат

DEN 547.04
Залиха

Пристапност

Колекцијата На Тепих Од Областа Елвуд претставува различни геометриски дизајни за зачудувачки ефект. Полипропиленските влакна со прецизна јамка лесно ја надополнуваат модернатаesетика преку вкусно курирана мешавина од неутрални тонови завршени со рабови за глобален допир. Изберете од големи килими за да одговараат на простори како што се вашата дневна соба или семејна соба, тркачи за ходникот или стандардни големини совршени за вашата спална соба, домашна канцеларија или украсување на мал простор. Втемелен во симетрија, овој модерен геометриски килим од Колекцијата Елвуд лесно го надополнува современиот декор. Прикажува повторувачка шема на дијаманти, шеврони и линии во неутрални нијанси на мока кафеава завршена со плетени рабови за еклектична атмосфера. Геометрискиот килим додава симетрија на модерните, современите и секојдневните стилови на декор. Ниско-куп, јамка дизајн со плетенка раб рабови. Машина-изработена од издржлив полипропилен кој лесно се чисти. Препорачуваме тепих за да ви помогнеме да го задржите вашиот килим на место и да го продолжите неговиот животен век.

Параметри на производот

Слична стока