0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Галон Л Складирање Торба Со Преклопен Капак, Мраз Црно

Галон Л Складирање Торба Со Преклопен Капак, Мраз Црно

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

16 Литри (64 литри) корпа за складирање. Држете ги сите ваши материјали за домаќинство и канцеларија, украси за одмор или алатки за гаража. Преклопниот капак овозможува брз поглед внатре. Направено од пластика отпорна на удари 16 Литри/60 ЛИТРИ Торба За Складирање со Преклопен Капак, Мраз/Црна (4 единици/пакување) : 16 Галони (64 литри) корпа за складирање. Држете ги сите ваши материјали за домаќинство и канцеларија, украси за одмор или алатки за гаража. Преклопниот капак овозможува брз поглед внатре. Направено од пластика отпорна на удари.

Параметри на производот

Слична стока