0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Гибсон Милостив Јадење Керамички Сад Во Собата Во Бело

Гибсон Милостив Јадење Керамички Сад Во Собата Во Бело

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Овој Гибсон Милостив Сет За Јадење Керамички Садови ќе биде непроценлив за послужување гости или семејство. Квалитетот на ресторанот витрифицирана керамика е стилски и елегантен. Вклучени се еден сад 9,5", еден сад 6,5 " и еден сад 4,5". Остриот бел дизајн лесно ќе се координира со многу дизајни на маси. Ќе најдете повеќе намени за овие разноврсни чинии отколку што некогаш сте замислиле. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно.Димензии на предметот : 9.50" х 9.50"х 5.00" Тежина На Предметот : 1.00 фунти Гибсон Милостив Јадење 3 Парче Керамички Сад Во Собата Во Бело.

Параметри на производот

Слична стока