0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Атлас Хартија Мелници Зелено Наследство Џамбо Тоалет Ткиво, 1-Слај, Бело, 9-Во Дијаметар

Атлас Хартија Мелници Зелено Наследство Џамбо Тоалет Ткиво, 1-Слај, Бело, 9-Во Дијаметар

DEN 218.08
Залиха

Пристапност

Безбеден за сите септички системи. Универзална 3.35 цитат; јадро. Тип на ткиво : Тоалет; Број На Плии : 1.0 Вклучува 12 џамбо ролни тоалетно ткиво по случај. Атлас Хартија Мелници Зелено Наследство Бела Џамбо 1-Слај 9 во. Тоалет Ткиво Ролна : Ткиво Тип : Тоалет. Број На Плии : 1. Должина : 2.000 стапки. Ширина : 3 2/5".

Параметри на производот

Слична стока