0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Не Сум Полска Компанија Сребрена Мачка Магнум фт. Врти Прачка

Не Сум Полска Компанија Сребрена Мачка Магнум фт. Врти Прачка

DEN 3.33
Залиха

Пристапност

Градејќи се на успехот На Серијата Сребрена Мачка Магнум, Б н М додаде некои надградби што ќе направат одлична прачка уште подобра. Додека прачката го одржува силното параболично дејство на празното, тие додадоа водичи од нерѓосувачки челик, седиште од алуминиумска ролна и римејк На популарната серија На Б н М од почетокот на 1980 година. Водичи од нерѓосувачки челик. Алуминиум ролна седиште.

Параметри на производот

Слична стока