0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 X22 - Испорака

Дизајн Работи Брои Крст Бод Комплет 8 X22 - Испорака

DEN 215.84
Залиха

Пристапност

Испорака Брои Крст Бод Комплет - 14 Грофот ТОБИН - Дизајн Работи : Брои Крст Бод Комплет. Прекрасните дизајни и материјалите со врвен квалитет го прават Тобин еден од најдобрите производители на комплети за вкрстени шевови ширум светот. Овој комплет содржи ткаенина Од 14 брои Аида; конец за везење; игла и упатства. Дизајн : Испорака. Завршена големина : 8х22 инчи.

Параметри на производот

Слична стока