0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Флеш Мебел Елио Правоаголна Современа Црна, Сива, Сина Површина Килим, 8' 10'

Флеш Мебел Елио Правоаголна Современа Црна, Сива, Сина Површина Килим, 8' 10'

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Ако ја сакате модерната уметност, тогаш апстрактната блокирана шема на бои на овој тепих е само билет за да ја завршите вашата шема за дизајн. Нудејќи не само впечатлив изглед, овој разноврсен современ акцентен тепих ви овозможува да додадете топлина на дрвени подови, боја на повеќе простори и ги штити тротоарите во области со голем сообраќај. Овој тепих со висок куп може да биде топло место за нозете покрај креветот, пред каучот или во ходникот. Современите материјали овозможуваат денешните килими да траат со години. Направен од олефински влакна, овој врвен тепих е отпорен на дамки и вода, брз во боја и обезбедува меко чувство под нозете пријателски за децата и миленичињата. Поддршката од јута му дава на овој килим структурен интегритет и помага да се промовира протокот на воздух. Редовно вакуумирајте без лентата за тепање и исчистете ја со вода и благ детергент за да го одржите изгледот на вашиот нов килим. Модерен Геометриски Килим Со Површина од 8' х 10' за Внатрешна употреба. Геометриски Сина Боја Блокиран Дизајн. Ултра-Меките Олефински Влакна се Отпорни на Дамки, Водоотпорни, Брзи Во Боја и Не-Пролевање. Силната И Издржлива Подлога Од Јута Обезбедува Структурен Интегритет и Го Промовира Протокот на Воздух. Долготрајните Модерни Материјали Се Погодни За Деца и Миленичиња. Вакуум Без Бар За Тепање; Исчистете Го Местото Со Раствор На Вода и Благ Детергент. Спарете се со нашите тепих влошки што можат да се исечат на сопствени форми и големини. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 8 'Х 10'.

Параметри на производот

Слична стока