0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хадсон Бебе Унисе Бебе Памук Боди И Панталони Во Собата, Мајка Тато Месечината И Назад, 0-Месеци

Хадсон Бебе Унисе Бебе Памук Боди И Панталони Во Собата, Мајка Тато Месечината И Назад, 0-Месеци

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Комплетите За Бебиња И Панталони Хадсон Се совршени ако барате лесни и слатки координативни тимови. Нашата облека е изработена од 100% супер мек памук и издржлива за секојдневно носење. Нашите комплети за облека ќе го олеснат облекувањето на вашето малечко и можете да бидете сигурни дека вашето бебе ќе биде удобно, стилски и соодветно во нашите тимови. Комплетот вклучува боди и панталони. Направено со 100% памук. Координирањето на облеката го прави облекувањето на вашето малечко ветре. Машина за перење. Измешајте и совпаѓајте комбинации на облека.

Параметри на производот

Слична стока