0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Чадхаус Пилешко Поперс Куче Третираат оз-ПДС-078565250925

Чадхаус Пилешко Поперс Куче Третираат оз-ПДС-078565250925

DEN 127.68
Залиха

Пристапност

100% Природни Пушени Пилешки Отсечени топчиња со ориз. Високо со протеини со малку маснотии, направени од најдоброто пилешко. Бавно печено до совршенство. Одлично како тренинг лекување за мали кучиња. 100% Природни Пушени Пилешки Отсечени топчиња со ориз. Богата со протеини со малку маснотии. Направено од најдоброто пилешко. Бавно печено до совршенство. Одлично како тренинг лекување за мали кучиња. Модел БР : ПДС-078565250925. Чадхаус Пилешки Поперс Куче Третираат 8 мл. Бренд : Чадхаус.

Параметри на производот

Слична стока