0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хартија Екоборд Бизнис Картичка Случај Со Тркалезна Размавта Збрчкан Бакар Крафт 100 Пакет

Хартија Екоборд Бизнис Картичка Случај Со Тркалезна Размавта Збрчкан Бакар Крафт 100 Пакет

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Џем хартија бакар бизнис картичка случај има 20 стандардна големина бизнис картички и доаѓа со стилски збрчкан дизајн и се продава како 100 по пакет.Џем Хартија "Збрчкан Бакар" случај Бизнис картичка со круг размавта има иверица материјал изградба за дополнителна сила. Кутија за картички со димензии 2 1/4 "х 3 1/2" х 1/4 " е професионален начин за чување или прикажување на вашите визит-картички, продадени како 100 по пакет.• Збрчкан бакар.• Материјал : Иверица.* Димензии : 2 1/4 " (Ж) х 3 1/2"(В) х 1/4"(Г).• Затворање на портфолиото : Еластична.• Портфолио размавта : Круг.• Заврши : Крокодил.* Случаите имаат приближно 20 визит-картички со стандардна големина • * Професионален начин за чување или прикажување на вашите визит-картички • * Продадени како 100/Пакет. Продадени како 100/Пакет. Збрчкан бакар. Портфолио размавта : Круг. Материјал : Иверица. Заврши : Крокодил. Димензии : 2 1/4 "(Ж) х 3 1/2"(В) х 1/4"(Г). Случаите имаат приближно 20 визит-картички со стандардна големина. Портфолио затворање : Еластична. Професионален начин за чување или прикажување на вашите визит-картички.

Параметри на производот

Слична стока