0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Шимано РИБОЛОВ BFLY FLATFALL 100G PUR SI JIGS [BFFF100PS]

Шимано РИБОЛОВ BFLY FLATFALL 100G PUR SI JIGS [BFFF100PS]

DEN 2.67
Залиха

Пристапност

Шимано Пеперутка Рамен Пад Сложувалки додадете сосема уникатна димензија на техниката на џигирање на пеперутки. Жига може лесно да се работи со бесплатно калење на мамката низ саканата целна длабочина,извиткајте ја 30 стапки, а потоа повторно ослободете ја макарата. Риболовците исто така можат да ја фрлат жигата и да ја остават да падне додека слободно се калат и да чекаат залак, што обично се случува на fall. Централно избалансираната жига паѓа со акција на нишање во хоризонтална положба, останувајќи во зоната на удар подолго од другите свирки на пеперутки. Висококвалитетна Завршница.

Параметри на производот

Слична стока