0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Глобус Електрик Џексон 1-Лесен Антички Месинг, Бронзен И Црн Приврзок Со Стаклена Сенка, 65207

Глобус Електрик Џексон 1-Лесен Антички Месинг, Бронзен И Црн Приврзок Со Стаклена Сенка, 65207

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Создавањето динамичен дизајн на осветлување во вашиот дом е најлесниот начин да го промените изгледот и чувството на вашиот простор. Може да биде застрашувачки да размислите за обидот да вклопите различни стилови на светла во вашиот постоечки дизајн Но, За среќа, Глоуб Електрик ја разви Колекцијата Аскѕексон. Овие приврзоци инспирирани од фарма со индустриски елементи се совршени за додавање на рафинирано гроздобер чувство на секој декор. Неутралните бои работат со сите стилови на внатрешен дизајн и се одличен начин да додадете светлина во тој темен агол од вашата соба. Овој 3-пакет е одличен бидејќи добивате три одделни светла со едно купување и можете да ги закачите заедно за да покриете повеќе простор во една област или да ги закачите одделно за да создадете многу различни дизајни. Толку едноставно. РАФИНИРАНО гроздобер : обликувано по осветлување инспирирано од гроздобер овој висечки приврзок е совршен за донесување префинет индустриски изглед на почетокот на векот во која било област. ПРИЛАГОДЛИВ : 5 стапки целосно прилагодлив кабел ви овозможува да го прилагодите прицврстувачот според вашите потреби за осветлување и посакуваниот изглед. ЗАТЕМНЕТ : целосно затемнет со компатибилен прекинувач за затемнување за да се создаде совршена атмосфера (прекинувач за затемнување што се продава одделно). ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : го вклучува целиот хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација - може да се инсталира на наклонет или засводен таван. БАРАЊА ЗА СИЈАЛИЦА : 3x E26/Средна Основа 60w Светилки (се продаваат одделно) - Компатибилни со LED, Блескаво И Халогени Светилки-Се Препорачуваат LED ИЛИ Блескаво Светилки.

Параметри на производот

Слична стока