0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Уникатен Разбој Антички Внатрешен Надворешен Традиционален Тепих Беж Црн 2' 6 ' 1 Тркач Медалјон Традиционален Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатен Разбој Антички Внатрешен Надворешен Традиционален Тепих Беж Црн 2' 6 ' 1 Тркач Медалјон Традиционален Совршен За Влез

DEN 0.33
Залиха

Пристапност

Дали сте во потрага по тепих На отворено Не Гледајте подалеку од Нашата Колекција на Отворено. Од тркачи до октагони, нашата Надворешна Колекција има секакви форми и големини. Бои премногу! Апстракт, земја,шарени, па дури и гроздобер, Нашата Колекција на Отворено ве покрива. Оваа колекција може да се грижи за сите желби и потреби на отворено. Машина Направени, Деца и миленичиња пријателски беж и црна правоаголни килим тркач. Машина направена со среден куп; медалјон шема. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба; произведено Во Турција. Тркачот е широк 2 стапки и долг 6 стапки.

Параметри на производот

Слична стока