0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Акана Пасишта Биолошки Соодветно Јагне Без Жито, Патка И Риба Сите Одгледуваат Сува Храна За Мачки, лб

Акана Пасишта Биолошки Соодветно Јагне Без Жито, Патка И Риба Сите Одгледуваат Сува Храна За Мачки, лб

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

) 1,3% Омега-6 масни киселини* (мин. Секоја состојка се подготвува природно без конзерванси или синтетика со цел направете вкусен оброк за вашата мачка.) 10% Сурови влакна (макс.) 3% Омега-3 масни киселини* (мин. Овој рецепт е богат со протеини и содржи ограничени гликемиски јаглехидрати (слични на природата).Акана Пасишта Биолошки Соодветно Јагнешко Месо Без Жито, Патка И Риба Сите Одгледуваат Сува Храна За Мачки, Пасишта Од 12 килограми Акана Јагнешка Патка Без Жито И Риба Сува Храна За Мачки поделба на наградуваната Шампионска Храна За Миленичиња, Пасиштата Акана регионалс произведува храна за мачки слична на исхраната на мачките во дивината. Состојки : Дебонирано јагне, дебонирана патка, цели јајца, јагнешки оброк, оброк од сом, оброк од коза, цел зелен грашок, црвена леќа, грав од пинто, пастрмка од виножито, јагнешко маснотии, наут, зелена леќа, цел жолт грашок, масло од харинга, плаша, оброк од патка, луцерка излечена од сонце, природен вкус на јагнешко месо, јагнешко шкембе, јагнешки црн дроб, јагнешки бубрег, патка нараквици (црн дроб, срце, бубрег), ' рскавица од патка, сушена алги, цела тиква, тиква од целиот путер, кељ, спанаќ, зелена сенф, зелена јака, зелена репка, моркови, јаболка, круши, замрзнато сушен јагнешки црн дроб, замрзнат сушен црн дроб од патка, семки од тиква, семки од сончоглед, холин хлорид, цинк протеин, бакар Протеинат, мешани токофероли (конзерванс), корен од цикорија, куркума, корен од сарсапарила, корен од алтеа, шипинки, бобинки од смрека, сушен производ за ферментација на лактобацилус acдофилус, сушен производ за ферментација на бифидобактериум анималис, сушен производ за ферментација на лактобацилус казеи.15 % ЕПА* (мин.) 20% Влага (макс.) 0,7 % ДХА* (мин.) 35% Сурова маст (мин. Сите состојки се свежи и локално одгледувани и потоа секојдневно се доставуваат до неговите кујни. Неговите состојки од месо се "биолошки соодветни" со имитирање на природната исхрана преполна со јагнешко, патка, јајца и риба покрај другите дивеч-птици и зеленчук.

Параметри на производот

Слична стока