0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Белата Марка Женски Цветни Печати Четвртина Ракав Ладна Рамо Туника Врвот Со Џебови

Белата Марка Женски Цветни Печати Четвртина Ракав Ладна Рамо Туника Врвот Со Џебови

DEN 175.84
Залиха

Пристапност

Белата Марка Женски Цветни Печатење Четвртина Ракав Ладна Рамо Туника Врвот Со Џебови оваа туника со рамо ја дава таа суптилна класа и шарм со својот ласкав стил. Дизајниран со големи цветови инспирирани од расцутената пролет и изработен од најудобната ткаенина што е мека за кожата. Се одликува со ладно рамо, + ракави и полите за каснување од ајкула. Тоа е разноврсно парче што добро се комбинира со фармерки, хеланки или шорцеви.Содржина на ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандексизи : Мал : НИ Одговара Големина 4-6медиум : Ни Одговара Големина 6-8големи : Ни Одговара Големина 8-10ХЛ : Ни Одговара Големина 10-121Х : Ни Одговара Големина 12-142Х : Ни Одговара Големина 14-163Х : Ни Одговара Големина 16-18ГАРМЕНТ НЕГА : МАШИНСКО перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано или изветвено на висока температура. Висат Сува.< * Онлајн Ексклузивно;•Карактеристики : Цветни Печати, Ладно Рамо, Четвртина Ракав, Странични Џебови, Шамиче Полите, Лажичка Деколте;• Ткаенина : 95% Полиестер, 5% Спандекс; Премиум Избрана Ткаенина Со Висок Квалитет, многу мека за допир и абење. * ГОЛЕМИНА И Плус Големини 1 X, 2 X И 3 X.• Повод : Погоден За секојдневна облека, шопинг, забава, одмор, работа, датуми итн• НЕГА На Облека : машинско перење/Миење Раце, со ладна вода, не пеглана или избелена на висока температура. Висат Сува.

Параметри на производот

Слична стока