0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Клик Машка Патека Мека Школка Јакна

Клик Машка Патека Мека Школка Јакна

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Перформансите на водоотпорна ткаенина и топло руно по цена што секој ќе ја сака. 96% полиестер, 4% еластанска обвивка со врзана облога од микрофлис. Ткаенина водоотпорна на 1.000 мм. странични џебови со патент. Еластични манжетни и полите. Увезени. Машинско перење.

Параметри на производот

Слична стока