0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Флеш Мебел Пк. Херкулес Серија лб. Капацитет Црн Пластичен Вентилатор Назад Преклопен Стол

Флеш Мебел Пк. Херкулес Серија лб. Капацитет Црн Пластичен Вентилатор Назад Преклопен Стол

DEN 1.00
Залиха

Пристапност

Пластичните столчиња за преклопување се избор на многу планери на настани за нивниот лесен дизајн, леснотија на чистење и разноврсност меѓу настаните. Овој стол за враќање на вентилаторот ќе биде одличен за организирање настани на отворено и во домот за дополнителни седишта. Текстурираното седиште обезбедува безбедно и удобно седење. По настанот можете да ги ставите еден врз друг или по ред. Пластични Преклопен Стол. 800 фунти. Капацитет На Тежина. Лесен Дизајн. Црно Пластично Седиште и Грб. Вентилиран Вентилатор Назад. Контуриран Грб и Седиште. Текстурираното Седиште обезбедува безбедно седење. Двојна Поддршка Шини. 18 Мерач Челична Рамка. Црна Завршна Рамка Обложена Со Прав. Подни Капачиња Што Не Се Нарушуваат. Лесно За Чистење. Дизајн за гнездење за заштеда на простор. Дизајниран за Внатрешна и Надворешна Употреба. Дизајниран за Комерцијална Употреба.

Параметри на производот

Слична стока