0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Хантер Донелсон Природно Железо И Темна Пепел Светлина Суета Ѕид Светло Тела

Хантер Донелсон Природно Железо И Темна Пепел Светлина Суета Ѕид Светло Тела

DEN 5264.00
Залиха

Пристапност

Светилка за суета за разлика од која било друга. Донелсон 3-светлината на суетата на светлината предизвикува автентичност и занаетчиство со прекрасни завршетоци од вистинско дрво, нагласени со детали за метал. Суштината на изработката во оваа модерна индустриска суета светлината додава топлина во стилот на вашата бања. Потребни се 3 светилки; светилки не се вклучени. Максимална моќност 60 по сијалица или ЕКВИВАЛЕНТНА LED сијалица. Оценето за внатрешни простори изложени на влажност. Природна железна завршница. УЛ Листата ја обезбедува безбедноста и долговечноста на производите За осветлување На Ловците при нормално абење со секојдневна употреба. Исчистете со мека, сува крпа; нема груби хемикалии или абразивни материјали за чистење.

Параметри на производот

Слична стока