0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Сантос Јуниор од визари Кид, Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња

Сантос Јуниор од визари Кид, Фудбалски Чевли За Момчиња И Девојчиња

DEN 1.67
Залиха

Пристапност

Новото Дете Визари САНТОС ЏУНИОР. ФГ е класичен фудбалски / фудбалски чевли за современиот играч. Визари како бренд отсекогаш бил сакан од мали деца, деца, момчиња, млади и возрасни. Секогаш останете во режим на игра во сите ладни и топли услови бидејќи нашите лукави обликувани восхитувачки фудбалски штипки остануваат удобни и издржливи долго време. Полиуретански ѓон. ГОРЕН : Врежан Синтетички Горен Дел за најкул дизајн за престој. НАДВОРЕШЕН ЃОН : лесен ѓон ЗА ТПУ за да обезбеди отпорност на абење и вода. Направено за нерамни и лизгави површини на земјата. УДОБНОСТ : добро обложената јака и подножјето ги прават овие чевли исклучително удобни. Носете ги за време на долги игри и постигнувајте гол со леснотија.

Параметри на производот

Слична стока