0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: НИСАН АЛТИМА

Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: НИСАН АЛТИМА

DEN 1144.96
Залиха

Пристапност

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користат прецизни технологии за подесување за да обезбедат одлични карактеристики на проток и звук во стилот на ОЕ. Фабричкиот ЗВУК КОРИСТИ решетки во стилот НА ОЕ (каде што е применливо) помагаат да се намали зрачениот шум за квалитетот на звукот во фабрички стил. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ од СКЛОПОТ НА РЕЗОНАТОРОТ Дизајниран да одговара, изведува и звучи како оригиналниот систем. СЕ СПРОТИВСТАВУВА На корозијата користи Издржлива алуминизирана челична конструкција и помага да се намали корозијата. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ Се Одликува со дебели прирабници во стилот НА ОЕ, хардвер и загради за јачина. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Одговара Изберете : 1997 НИСАН АЛТИМА 4 Цил 2,4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Слична стока