0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Трговска Марка Ликовна Уметност Грејхаунд На Црвен Денар Фартинг Велосипед Платнена Уметност Од Фаб Фанки

Трговска Марка Ликовна Уметност Грејхаунд На Црвен Денар Фартинг Велосипед Платнена Уметност Од Фаб Фанки

DEN 383.84
Залиха

Пристапност

Уметник : Фаб Фанки Предмет : Животински Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко дело завиткано во галерија содржи куче на велосипед преку страница со книга. Истакнати Бои : Бела, Тен, Кафеава, Црвена, Сива Светската Уметничка Група Е водечки уметнички издавач лоциран во Ричмонд, вирџинија. Ние произведуваме ѕиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како Отпечатоци Од Стариот Свет, Светската Уметничка Група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од Многу Традиционални до високо Современи. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската Уметничка Група има свое Студио за визија за внатрешен дизајн. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. куче на велосипед преку страница со книга.

Параметри на производот

Слична стока