0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
А. Н. Бел Пченкарен Оброк 35. оз

А. Н. Бел Пченкарен Оброк 35. оз

DEN 2.33
Залиха

Пристапност

Произведени со највисоки стандарди за квалитет за намирници Од Меѓународни Житарки и Житарки ДОО под лиценца На Алиментос Полар. Состојки : претходно варена бела пченка збогатена Со Витамин Д, Калциум, Железо, Калиум, Тиамин, Рибофлавин, Ниацин, Фолна Киселина. Може да се готви на тава од леано железо, скара, производител на арепа, тостер арепа, решетка или рерна. НАЈПОПУЛАРНИОТ ОБРОК ОД БЕЛА ПЧЕНКА-Претходно варен оброк Од бела пченка П.

Параметри на производот

Слична стока