0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Џејн Иредејл Неверојатни База Лабава Минерални ПРАВ ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Визон 0. Оз Во Прав

Џејн Иредејл Неверојатни База Лабава Минерални ПРАВ ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Визон 0. Оз Во Прав

DEN 3.00
Залиха

Пристапност

Прашок : - тој е лесен, проѕирен и прозрачен. Го враќа природниот здрав сјај во неколку потези на четка. Кожата свети со моментален природен тен кој е и мат и прозрачен. Изгледот е кремаст и прозрачен. Џејн Иредејл Неверојатни База Лабава Минерални ПРАВ ЗАШТИТЕН ФАКТОР 20-Визон 0.37 Мл Во Прав.

Параметри на производот

Слична стока