0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Болдвин Мадрина Левак Полу-Кукла Лост ВО ВБ

Болдвин Мадрина Левак Полу-Кукла Лост ВО ВБ

DEN 0.67
Залиха

Пристапност

Серијата Престиж нуди достапен луксуз. Тоа е нашата најпристапна опција достапна во продавниците за малопродажба низ целата нација; знаеме дека само "доброто" не е доволно добро за да го носи името Болдвин. Декоративните детали вградени во елегантната, убедлива форма на Мадрина го прават совршен завршен допир на класичните дизајни.  Венецијанската Бронзена завршница е рачно нанесувана за да открие уникатни бронзени нагласувања и обезбедува богато и топло дополнување на стилот на производот. Болдвин Шпиглас Кревет/Рачка За Бања во СН Бравата има 3 заменливи предни плочи, тркалезен агол, квадратен агол и јака за возење. Бравата има прилагодлив заден сет 2-3/8" на 2-3/4 " за да одговара на сите стандардни препарати на вратата. 1/2 во. бравата фрли. Механизмот за заклучување функционира со парче за вртење во внатрешноста на бравата. Целосно реверзибилна рачка, може да се инсталира и на десната и на левата врата.

Параметри на производот

Слична стока