0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
БЛЕСКАВО 15W КРИСТАЛНО ЧИСТА МАЛА БАЗА ДЕКОРАТИВНА СИЈАЛИЦА 2-БРОИ

БЛЕСКАВО 15W КРИСТАЛНО ЧИСТА МАЛА БАЗА ДЕКОРАТИВНА СИЈАЛИЦА 2-БРОИ

DEN 2.00
Залиха

Пристапност

ГЕ БЛЕСКАВО 15В КРИСТАЛНО ЧИСТА МАЛА БАЗА ДЕКОРАТИВНА СИЈАЛИЦА 2-БРОИ Бренд Име : ГЕ. Тип На Сијалица : Канделабри. Три Начин Сијалица : Не. Вати : 15 В. Тип На Форма На Сијалица : Тап Врв. Тип На Производ : Блескаво Сијалица. Светла Боја : Кристално Јасно. Просечен Номинален Живот : 1500 часот. Лумени : 105 лм. Тип На Сијалица : Е12 (Канделабри). Калифорнија Наслов 20 Во Согласност : Да. Број Во Пакет : 4 пк. Температура На Бојата : 2500 К.Тип На Пакување : Картон. Затемнување : Да. Дијаметар : 1 во. Внатрешен или Надворешен : Внатрешен. Волти : 120 V. Должина : 7 во.

Параметри на производот

Слична стока