0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Оптоварување 0.00
Цел број 0.00
Кучињавел Виталност Пилешки Гради Отсечени Суво Куче Третираат, оз

Кучињавел Виталност Пилешки Гради Отсечени Суво Куче Третираат, оз

DEN 143.84
Залиха

Пристапност

Кучињабел Виталност Пилешки Гради Отсечени Суво Кучешко Третирањешто вели "добро куче" како неодоливо отсечено уживање од Кучињабел. нашите пилешки Гради со 100% извори се направени со добрината што ви е потребна за тие посебни моменти. Започнуваме со природно-вкусни, висококвалитетни протеини. Потоа, додаваме поттик на ленено семе и Витамини А & Е за уживање што помага да се одржат здрави и среќни. Сега тоа е крајната награда.Состојки : Пилешки Гради, Растителен Глицерин, Сол, Ленено Семе, Додаток На Витамин А, Додаток На Витамин Е. Кучињавел Виталност Пилешки Гради Отсечени Суво Куче Третираат, 4 мл.

Параметри на производот

Слична стока